Çince kursları

Çince kursu arayanlar tarafından bolca mail alıyorum. Hepsi de “Şurada yaşıyorum, bu tarafta tavsiye edebileceğiniz bir Çince kursu var mı?” diye soruyor. Ben de Çince kursu arayanlara yardımı olması açısından Çince eğitimi verdiğini bildiğim birkaç yeri listeledim. Eğer gittiğiniz yada bildiğiniz bu listede yer almayan bir yer var ise (İzmir, Bursa, Ankara, İstanbul neresi olduğu hiç farketmez) söyleyin, ekleyeyim.

1 – Çin Kültür Merkezi (İstanbul)

Çin Kültür Merkezi Çince kursu denilince ilk akla gelen yerlerden. Çince eğitimlerini Osmanbey’de bulunan merkezlerinde veriyor. Sahipleri ve çalışanları oldukça sıcak kanlı insanlar. Ara ara Çin Kültürü ile ilgili etkinlikler düzenliyorlar. Çinlilerle tanışıp pratik yapmanız için gayet elverişli bir ortamları var. Kursları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 291 45 30 nolu telefonu arayabilirsiniz.

2- İLM – İstanbul Lisan Merkezi (İstanbul)

Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Kadıköy olmak üzere 4 şubesi bulunan İLM’nin Çince kursları hakkında daha fazla bilgi almak için 444 6 456 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

3- Galatasaray Üniversitesi (İstanbul)

Ortaköy Çırağan caddesi üzerinde yer alan yerleşkesinde eğitim veren Galatasaray Üniversitesi’nin Çince eğitimleri hakkında bilgi almak için 0212 327 33 02’ı arayabilirsiniz.

4- DDM – Dünya Dilleri Merkezi (İstanbul)

Kadıköy, Şaşkınbakkal ve Ataşehir şubeleri ile Çince eğitimi veren Dünya Dilleri Merkezi’ne (0 216) 330 12 17 nolu telefondan ulaşıp aklınızdaki Çince ile alakalı soruları sorup detaylı bilgi alabilirsiniz.

5- Boğaziçi Üniversitesi (İstanbul)

Açılışına da katıldığım Konfüçyüs enstitüsü bünyesinde verilen Çince kursları hakkında daha fazla bilgi almak için 0-212-3594670 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bu listede yer almayan bildiğiniz bir Çince Kursu mu var? Bize söyleyin, listeye ekleyelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir